“I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚW. MIKOŁAJEM”

“I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚW. MIKOŁAJEM” Propozycja dla wszystkich klas  I – VIII

Samorząd Uczniowski wraz ze Szkolnym Klubem Wolontariatu proponują akcję charytatywną pod hasłem: ,,I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚW. MIKOŁAJEM”.

Chcemy przygotować prezent od naszej szkoły dla dzieci w Domu Dziecka w Falbogach. W tym Domu przebywają dzieci powyżej 10. roku życia, dlatego proponujemy,  aby nie przynosić pluszaków i zabawek, ale raczej:

•   przybory szkolne
  •   kosmetyki
  •   środki czystości
  •   gry planszowe
  •   słodycze

Akcja będzie trwała do  17 grudnia.  Uczniowie przynoszą prezenty do swoich wychowawczyń (nie muszą być zapakowane). Wolontariusze zbiorą je i przygotują wspólny prezent, który zostanie wysłany do Domu Dziecka.

Zachęcamy wszystkich, zarówno uczniów  jak i nauczycieli, aby podzielili się swoim dobrem  z potrzebującymi dziećmi i sprawili im radość na święta Bożego Narodzenia.

Opiekunowie SU i SKW