Konkurs języka angielskiego dla kl. VI That seems easy – etap szkolny

9 maja 2022 roku odbył się etap szkolny Powiatowego Konkursu z Języka Angielskiego dla klas VI That seems easy, organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 1 w Sokołowie Podlaskim. Jest to konkurs wiedzy z języka angielskiego, w którym sprawdzana jest umiejętność posługiwania się językiem angielskim w zakresie gramatyki, słownictwa, rozumienia tekstów czytanych oraz rozumienia ze słuchu. Uczestnicy konkursu muszą wykazać się też podstawową wiedzą z zakresu informacji o krajach anglojęzycznych.

Do uczestnictwa w konkursie zgłosiło się 9 uczniów z klasy VI a i VI b. Uczniowie napisali test przygotowany przez panią Agnieszkę Osipiak i Annę Czajkę. Po podliczeniu wyników wyłoniono 3 uczniów, którzy reprezentowali naszą szkołę w II etapie konkursu, który odbył się w szkole podstawowej nr 1 w Sokołowie Podlaskim. 

Naszymi reprezentantami w II etapie konkursu zostali:

Joanna Buczyńska kl.VI a, która zajęła 1 miejsce w etapie szkolnym

Michał Wcisłak kl.VI a, zdobywca 2 miejsca w etapie szkolnym

Jakubik Nataniel kl.VI b, który zdobył 3 miejsce w etapie szkolnym

 

Reprezentantom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom etapu szkolnego dziękujemy za udział w konkursie!

Nauczycielki j. angielskiego: Anna Czajka i Agnieszka Osipiak