Łap rap! – nasi uczniowie nagrywali teledysk

12 lutego, 30 uczennic z naszej szkoły wzięło udział w warsztatach „Łap rap!”, których finalnym efektem było nagranie piosenki i teledysku profilaktycznego pt. TIK TOK. Dziewczyny miały możliwość podpatrzeć jak wygląda praca w studiu nagrań, spróbować swoich sił w pracy z mikrofonem oraz  zagrać w teledysku. Dodatkowo poznały tajniki pracy z kamerą, aparatem i zasadami oświetlania. Prowadzący  – Paweł Przewoźny, Paweł Chomać i Kamil Grzegorczuk, zarażali też swoją pasją, zachęcając jednocześnie do odkrywania i rozwijania swoich – bo to jest najlepszy sposób na rozwój i unikanie zagrożeń, jakie spotykamy na swojej drodze.  A przede wszystkim był to czas dobrej, twórczej zabawy i bycia razem.

Zapraszamy do zobaczenia efektów naszej pracy!

Magdalena Chomać

Warsztaty i teledysk zrealizowano dzięki:

– Katolickie Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Drohiczyńskiej

– Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Drohiczynie