Mikołajki w naszej szkole

W poniedziałek, 6 grudnia przypada jeden z najsympatyczniejszych dni w całym roku – w tym dniu do wszystkich dzieci jak i dorosłych przychodzi Święty Mikołaj.

W naszej szkole mikołajki już na stałe wpisały się w kalendarz szkolnych wydarzeń. W tym roku również z tejże okazji nie zabrakło śmiechu, radości i zabawy. Uczniowie przyszli ubrani na czerwono w mikołajkowych czapkach, dzięki czemu w klasach, na korytarzach  zrobiło się wesoło i kolorowo. W szkole pojawił się również Święty Mikołaj, który wraz ze swoją świtą, odwiedził wszystkie klasy i obdarowywał uczniów, nauczycieli, administrację upominkami. Każdy mógł doświadczyć magii zbliżających się świąt.

Organizacją i przebiegiem mikołajek w szkole zajęła się Rada Rodziców oraz  Samorząd Uczniowski pod czujnym okiem opiekunów.