Ślubowanie uczniów kl. 1.

  Dnia 1 września 2022 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych. Uroczystość ta wpisała się na stałe w kalendarz imprez szkolnych. To bardzo ważne wydarzenie nie tylko dla najmłodszych, ale również dla ich rodziców.                                     

  Wszystkich zebranych powitał dyrektor szkoły – Pan Dariusz Cybul. Następnie odświętnie ubrani i bardzo przejęci uczniowie przystąpili do ślubowania. Obiecali być dobrymi uczniami, życzliwymi kolegami  oraz przynosić dumę szkole, wychowawcom i rodzicom.  Potem pan dyrektor, specjalnym kolorowym ołówkiem, pasował każdego z nich na ucznia klasy pierwszej, Na koniec uczniowie otrzymali dyplomy i upominki. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów Publicznej  Szkoły Podstawowej nr2 w Sokołowie Podlaskim.

 Naszym najmłodszym uczniom życzymy samych  sukcesów i radości ze zdobywanej wiedzy.

Renata Góral