Sukces w konkursie plastycznym

W piątek, 21 października w Muzeum Obojga Narodów w Bielsku Podlaskim podsumowano wyniki XVII edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego “Święty Jan Paweł II w oczach dziecka”.

Na uroczystej gali z udziałem biskupa drohiczyńskiego Piotra Sawczuka, przedstawicieli władz miasta, powiatu i samorządu województwa wręczono nagrody i upominki uczestnikom.

Organizatorami konkursu były: Muzeum Obojga Narodów w Bielsku Podlaskim Oddział Muzeum Podlaskiego w Białymstoku, Wydział Katechezy i Szkolnictwa Katolickiego Kurii Diecezjalnej w Drohiczynie, Dekanat Bielski oraz Fundacja Mater.

Na Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Święty Jan Paweł II w oczach dziecka” wpłynęło z przedszkoli, szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz specjalnych, na etap diecezjalny – 353 prac, na etap międzynarodowy – 351 (w tym 7 z zagranicy), łącznie – 704 prace.

Wśród nagrodzonych w etapie diecezjalnym znalazły się trzy uczennice naszej szkoły:

1. Oliwia Adamczuk kl. 4a – II miejsce (kategoria III)
  2. Zofia Przywózka kl. 3a – wyróżnienie (kategoria II)
  3. Hanna Graczyk kl. 5a – wyróżnienie (kategoria III)

Gratulujemy sukcesu.

Bożena Zdzieborska