They are THE BEST! – Oni są NAJLEPSI!

W środę, 18 maja 2022 roku troje Naszych uczniów z klasy VI a i VI b reprezentowało Naszą Szkołę w Powiatowym Konkursie z Języka Angielskiego dla klas VI That seems easy, organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 1 w Sokołowie Podlaskim.  Honorowym patronatem tego konkursu był Burmistrz Miasta Sokołów Podlaski. Konkurs odbył się w siedzibie organizatora.

Nasza uczennica Joanna Buczyńska kl. VI a wykazała się ogromną wiedzą z j. angielskiego i wiadomościami o krajach anglojęzycznych zajmując I miejsce w tym konkursie. Kolejny z Naszych uczniów – Michał Wcisłak kl. VI a zajął III miejsce. Nataniel Jakubik kl. VI b znalazł się tuż za nim na miejscu IV.

GRATULUJEMY Naszym Zwycięzcom!

Jesteśmy bardzo z Was dumni!

nauczycielki j. angielskiego: Anna Czajka i Agnieszka Osipiak