Wycieczka klas drugich

24.09.2019 r. uczniowie kl. IIa i IIb wyjechali na wycieczkę do Mostówki. Głównym punktem programu były zajęcia warsztatowe w pracowni ceramiki. Uczniowie pod czujnym okiem instruktorów Akademii Sztuk Pięknych malowali farbami akrylowymi wybrane przez siebie wyroby ceramiczne i lepili z gliny wytwory własnej wyobraźni. Po zmaganiach artystycznych z przyjemnością wyszli na świeże powietrze. Słoneczny i ciepły dzień zachęcał do aktywnego wypoczynku. Dzieci uczestniczyły w różnych zabawach i konkurencjach sportowych. Wszystko to spowodowało, że z apetytem zjedli przygotowane kiełbaski z grilla. Na pożegnanie zaprezentowano nam pokaz niezwykłych baniek mydlanych. Zobaczcie sami jakie były ogromne!
Bardzo nam się podobało w Mostówce i na pewno kiedyś jeszcze tam pojedziemy 😉
Nasza wycieczka była okazją do rozwijania uzdolnień plastycznych, zainteresowań rękodziełem oraz integracji jej uczestników.