WYCIECZKA KLAS II

8 października uczniowie klas II wybrali się na wycieczkę do Głęboczycy. Szatkowali kapustę, obierali marchew oraz ubijali produkty wałkiem w beczkach. Oglądali kompozycje dyniowe oraz wystawę “Jesienne Dary Natury”. Przy pięknej pogodzie w malowniczym krajobrazie na skraju lasu i łąk, dzieci miały wiele różnorodnych atrakcji: osada Argosów, kopalnia złota, duży leśny labirynt, zjeżdżalnia linowa – tyrolka, makiety dzikich zwierząt w skali 1:1, pomniki przyrody, strzelnica. Wykwalifikowana kadra ośrodka zapewniła nam dobrą opiekę i zabawę na świeżym powietrzu. Do domu wróciliśmy z kieszeniami pełnymi “złota” i ogromem wrażeń.