WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO

W lutym 2021r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 był ogłoszony szkolny konkurs matematyczny w dwóch kategoriach:

Klasy I-IV miały za zadanie wykonanie pracy plastycznej za pomocą figur geometrycznych pt. „Otaczający nas świat widziany oczami matematyki”.

Klasy V-VIII miały za zadanie wykonanie „Rebusu matematycznego”, według własnego pomysłu. Uczestnicy konkursu wykazali się pomysłowością i zdolnościami plastycznymi,  a także znajomością pojęć matematycznych. Prace oceniło jury w składzie: Agnieszka Wojciuk, Anna Samulak, Karolina Olszewska, Renata Bocian, Joanna Trusiak.

Wyniki konkursu:

1. Kategoria: klasy I-IV:

I miejsce: Bartosz Błaszkiewicz kl. 2b, Krzysztof Pogorzelski kl. 2b

II miejsce: Lena Kozłowska kl. 2b, Laura Borowa kl. 1b

III miejsce: Julia Borzym kl. 2b, Rita Rulska kl. 1a

Wyróżnienia: Wiktoria Kościerza kl. 1a, Stanisław Chmielewski kl. 4b, Adrian Chodowiec kl. 4b, Rafał Pieńkowski kl. 4a, Natalia Remiszewska kl. 4b

1. Kategoria: klasy V-VIII

I miejsce: Michał Skorupka kl. 6c

II miejsce: Damian Mieczkowski kl. 7a

III miejsce: Artur Czarnocki kl. 6c

Wręczenie dyplomów i nagród  przełożone jest na późniejszy termin ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną.

Tutaj możecie obejrzeć prace