Występy naszych uczniów podczas Majówki miejskiej w Starej Cukrowni

21 maja, w ramach obchodów Dni Sokołowa, podczas Majówki miejskiej w Starej Cukrowni, przedszkolaki, uczniowie szkół oraz osoby uczestniczące w zajęciach organizowanych w Sokołowskim Ośrodku Kultury miały możliwość zaprezentowania swoich talentów oraz umiejętności nabytych podczas całego roku pracy. Nasi uczniowie, podczas występów na scenie pokazali:

 – taniec z flagami do utworu „Orła cień”, zaśpiewany przez uczennice klasy 5 a zatańczony przez dziewczęta z klas 7–  przygotowany pod kierunkiem p. Ewy Goral;

– taniec do utworu Весняночка”  zaprezentowany przez Anne Daniliuk;

–  taniec do piosenki z musicalu Grease pt. „You’re The One That I Want” w wykonaniu uczniów klas II a,b przygotowany pod kierunkiem p. Magdaleny Buśko i p. Doroty Kościeszy

– piosenkę „Niebój się chcieć” z filmu „Zwierzogród”, którą zaśpiewał i zamigał chór szkolny prowadzony przez p. Magdalenę Chomać.

            Podczas Majówki można było również obejrzeć kroniki szkolne oraz skorzystać z atrakcji sportowych, malowania twarzy oraz spróbować bigosu przygotowanego przez pracowników Szkoły Podstawowej nr 2.

Gratulujemy naszym uczniom udanych wysttępów!