ŻYCZENIA

Już za kilka chwil rozpoczną się wakacje, czas wypoczynku, ale również czas refleksji… ponieważ mijający rok szkolny był bardzo nietypowy, inny niż wszystkie poprzednie. Aby ograniczyć niebezpieczeństwo związane z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, w połowie marca zawieszone zostały tradycyjne zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, a nauczanie odbywało się w sposób zdalny. Przejście na system zdalnego nauczania było dużym wyzwaniem. To zupełnie nowa organizacja pracy nauczycieli i uczniów, wykorzystywanie innych niż dotychczas metod dydaktycznych, nowy sposób przekazywania wiedzy i uczenia się. To nowość nie tylko dla nauczycieli i uczniów, ale także dla rodziców, którym serdecznie dziękujemy za wsparcie, współpracę ze szkołą oraz zrozumienie zaistniałej sytuacji.

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,

życzymy spokojnego, a przede wszystkim zdrowego (niestety, nie sposób o tym nie myśleć) i bezpiecznego wypoczynku. Chcielibyśmy, aby zbliżający się czas wolny pozwolił wszystkim na odpoczynek od codziennych obowiązków, a wszystkim uczniom dał energię oraz inspirację do pracy w nowym roku szkolnym 2020/2021.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Sokołowie Podlaskim