Indywidualne biegi przełajowe – etap powiatowy.

27.09. nad zalewem w  Sterdyni odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci
i Młodzieży w indywidualnych biegach przełajowych.  W  zawodach wzięło udział  około 300 młodych biegaczy ze szkół podstawowych powiatu sokołowskiego.  Jak co roku  w tej formie międzyszkolnego współzawodnictwa sportowego  wzięła udział reprezentacja naszej szkoły.  Start należy uznać za udany , ponieważ 11 uczestników uzyskało awans do etapu rejonowego, który odbędzie się w Siedlcach. Klasą dla siebie był Paweł Norberczuk, który w znakomitym tempie pokonał trudną trasę i zdobył złoty medal.  Niedosyt na pewno odczuli: Natalia Jańczuk, Adam Krysiński, Vladyslav Mykytyn i Aleksander Cydejko zajmując  IV miejsca, przez wielu uznawane za najgorsze dla sportowca. Stawkę reprezentantów, którzy uzyskali awans do etapu rejonowego uzupełniają:  Filip Bartosiak – V miejsce, Agata Kwapisz – VI miejsce, Julia Remiszewska – VI miejsce, Jakub Zdanowicz – VI miejsce, Fabian Bojar – VII miejsce,  Małgorzata Matusik  – VIII miejsce i  Krzysztof Giziński – VIII miejsce.

Wszystkim naszym reprezentantom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Robert Jaszczuk