Czwartoklasiści  ponownie na najwyższym stopniu  podium.

W poniedziałek  21 maja na stadionie OSiR odbyły się ostatnie zawody Sokołowskiej Olimpiady Dzieci. Tym razem na starcie stanęli młodzi lekkoatleci, którzy rywalizowali w biegu na 60m, skoku w dal, rzucie piłeczką palantową i biegach na 400m – dziewczęta i 600m – chłopcy. Dodać należy , że sportowa impreza dla uczniów kl. IV i młodszych  w tym roku przyjęła formułę miedzypowiatową.  Gośćmi sportowych zmagań byli uczniowie z: Miedznej, Stoczka Węgrowskiego, Węgrowa , Ostrołęki.  Lekkoatletyczne zmagania były kolejnym popisem reprezentantów naszej szkoły. Bartek Błaszkiewicz zdobył dwa medale / srebrny w biegu na 60m i złoty w biegu na 600. Wojtek Filip także dwukrotnie stawał na podium / srebrny medal w biegu na 600m i brązowy w biegu na 60m/. Pozostali lekkoatleci z naszej szkoły zdobywali punktowane miejsca co przełożyło się na  zwycięstwo w klasyfikacji drużynowej.

Gratulujemy i  życzymy kolejnych sukcesów !

Robert Jaszczuk