Dzień Życzliwości i Pozdrowień

Listopad to miesiąc, w którym obchodzimy Dzień Tolerancji, Dzień Praw Dziecka i Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień.

W tym roku po raz pierwszy w naszej szkole Samorząd Uczniowski zorganizował  obchody Dnia Życzliwości i Pozdrowień.

Był to dzień wyjątkowy; pełen uśmiechów, miłych słów, gestów, pozytywnych emocji. Obfitował w różne atrakcje.

W naszej szkole dominował kolor żółty – kolor optymizmu i radości. Szkoła została udekorowana „Drzewem Życzliwości”.  Do szkolnej Skrzynki Pozdrowień, można było wrzucić życzenia dla uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły. Klasa VIIa przygotowała fotobudkę.

Mamy nadzieję, że otrzymana w tym dniu życzliwość będzie rozprowadzana dalej i pielęgnowana każdego dnia, bo pamiętajmy, że:

Małe radości i drobne gesty życzliwości, są najpiękniejszymi iskierkami naszej codzienności…