Integracja pełna śmiechu

Klasa V b wraz z wychowawczynią zorganizowała karnawałową imprezę klasową. Spotkanie odbyło się po południu, 19 lutego. Uczniowie spędzili miło czas w swoim gronie. Były wspólne tańce i zabawy.

Uczniowie w losowaniu podzielili się na grupy i każda z powstałych drużyn miała do wylosowania i wykonania różne zadania. Było dużo śmiechu i radości, gdy okazało się, że grupa musi zatańczyć „Kaczuchy” lub w parze zapakować prezent dla babci przy pomocy tylko trzech rąk. W trakcie klasowego spotkania można też było spróbować swoich sił w bardzo minipiłce nożnej oraz w spontanicznej grze w bardzo minipiłkę ręczną.

Każda dobra zabawa nie może się obejść bez czegoś na ząb, więc uczniowie klasy ucztowali wspólnie przy smacznej pizzy.

Miłe wspomnienia pozostaną z nami na zawsze.

Anna Czajka