Konkurs recytatorski im. K. I. Gałczyńskiego – eliminacje miejskie

Dnia 16 listopada 2022r. w Bibliotece Miejskiej odbyły się eliminacje miejskie XIII Powiatowego Konkursu Recytatorskiego im. K. I. Gałczyńskiego. Zwycięzcy eliminacji szkolnych prezentowali jeden wiersz Gałczyńskiego – patrona Biblioteki. Naszą szkołę reprezentowali: Justyna Mielke kl. 2a, Olga Zalewska kl. 2b, Dominika Domańska kl. 4b, Stanisław Chmielewski kl. 6b, Nadia Odowska kl.7b oraz Agata Kwapisz kl.8 a.

Komisja konkursowa w składzie: Wiesława Kwiek, Maria Janista i Kamila Onaszkiewicz przyznała I miejsce uczennicy naszej szkoły – Agacie Kwapisz (w III kategorii wiekowej) oraz wyróżnienie uczennicy klasy 2a – Justynie Mielke. Do finału powiatowego zakwalifikowała się Agata Kwapisz. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody książkowe oraz dyplomy. Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a za Agatę trzymamy mocno kciuki!

Jolanta Kryszczuk