„Mój słownik obrazkowy” – “My picture dictionary”

Wyniki i nagrodzeni w konkursie plastyczno-językowym „Mój słownik obrazkowy” – “My picture dictionary”

Pierwszego dnia po feriach zimowych nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu z języka angielskiego, w którym wzięli udział uczniowie z klas I-III. Konkurs polegał na przygotowaniu słowniczka obrazkowego o wybranej przez siebie tematyce. Na konkurs wpłynęły przepiękne prace. Ich staranne wykonanie i ciekawy sposób prezentacji wybranego słownictwa, świadczą o ogromnym zaangażowaniu uczniów i ich pomysłowości.

W Walentynki, laureaci konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy, upominki i słodycze.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć prac konkursowych, które wykonali uczniowie, a także wszystkich nagrodzonych uczestników.

Gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach!

Nauczycielki j. angielskiego: Renata Góral i Anna Czajka

The winners are…!