Sukces naszych uczniów

Reprezentacja Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w składzie: Monika Bartosiak, Małgorzata Hackemer, Aleksander Janista, Katarzyna Niemirka, Karolina Paciorkowska, Jakub Zawadzki zajęła pierwsze miejsce w powiatowym konkursie przedmiotowym „Pokoje zagadek”. Jego organizator to I Liceum Ogólnokształcące w Sokołowie Podlaskim.

Zmagania konkursowe odbyły się 4 kwietnia 2023 roku i obejmowały zadania z zakresu przedmiotów: humanistycznych, przyrodniczych, matematyczno-fizycznych oraz językowych. Do rywalizacji przystąpiło 10 grup ze szkół z Sokołowa Podlaskiego oraz powiatu sokołowskiego. Wyniki konkursu zostały ogłoszone podczas Dnia Otwartego LO 27 kwietnia.

Nasi ósmoklasiści otrzymali wartościowe nagrody, dyplom i statuetkę zwycięzcy. Gratulacje odebrali od dyrektor LO Teresy Oliwińskiej oraz wicedyrektor Urszuli Kosieradzkiej.

Katarzyna Karpińska