WYBORY ZARZĄDU SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

I już od kilku dni wszystko jasne… mamy zarząd Samorządu Uczniowskiego. Wybory poprzedziła bardzo profesjonalna kampania wyborcza: szeroko zarojona akcja plakatowa, debata wyborcza kandydatów, ulotki, chorągiewki… no i oczywiście obietnice wyborcze. 15 października odbyły się profesjonalnie zorganizowane wybory. Największą ilość głosów uzyskała Natalia Jańczuk, który został przewodniczącym Zarządu Samorządu Uczniowskiego, Kamil Żochowski – wiceprzewodniczącym, Sandra Hardej – sekretarzem oraz Mikołaj Mikołajczuk, który będzie pełnił funkcję skarbnika. Opiekunami SU w bieżącym roku szkolnym są: p. Wioletta Turos, p. Robert Jaszczuk oraz p. Katarzyna Karpińska. Gratulujemy, życząc jednocześnie jak najwięcej ciekawych pomysłów!