Wycieczka klas siódmych do Warszawy

1 października 2019 roku uczniowie klas siódmych uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Pierwszym punktem programu była lekcja wychowania fizycznego na trampolinach w Hangarze 646. Tutaj młodzież po profesjonalnej rozgrzewce prowadzonej przez trenera mogła wykazać się swoją sprawnością fizyczną. Lekcja w-f składała się z szeregu aktywności dostosowanych do wieku grupy. Kolejnym punktem programu było zwiedzanie Polskiego Radia. Uczniowie mogli poznać prace radia „od kuchni” oraz spróbować „pobyć” choć przez chwilę dziennikarzem a także nagrać własne wypowiedzi. Ostatnim punktem programu wycieczki był udział uczniów w musicalu „Metro” w teatrze „Studio Buffo”, który mimo iż wystawiany jest od 1991 roku niezmiennie cieszy się zainteresowaniem widzów. Spektakl zachwycił młodzież i wzbudził wiele pozytywnych emocji. Na uwagę zasługuje profesjonalizm i zaangażowanie aktorów. „Metro” to musical, który dostarcza nie tylko wrażeń estetycznych ale również skłania do refleksji dotyczącej trudnej sztuki wyboru w dążeniu do realizacji marzeń. Wszyscy zadowoleni i pełni dobrego humoru wrócili do Sokołowa.

Wychowawczynie klas siódmych