Wycieczka klasy VII b

Coś dla ducha i dla ciała – tak można podsumować wycieczkę, na którą klasa VII b wybrała się 12 października do Warszawy.

Pierwszy punkt programu to wizyta w Teatrze Capitol. Tu uczniowie obejrzeli musical na temat szacunku i tolerancji pt. „Friends” oraz wzięli udział w spotkaniu z przedstawicielką Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

Następnie klasa udała się na Stare Miasto, by poznać historię Zamku Królewskiego oraz zwiedzić jego wnętrza i obejrzeć zgromadzone tu eksponaty. Podczas spaceru ulicami miasta młodzi sokołowianie obejrzeli zmianę warty honorowej przed Grobem Nieznanego Żołnierza.

Na zakończenie młodzież odwiedziła park trampolin, gdzie była okazja wyskakać się do woli i zintegrować.

Katarzyna Karpińska

Zdjęcia: Karolina Olszewska