IX BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

11 listopada 2018 r. w naszym mieście odbył się IX Bieg Niepodległości. Chociaż było dosyć chłodno, nie zniechęciło to biegaczy do wzięcia udziału w imprezie. Podobnie jak w latach ubiegłych liczne grono uczniów naszej szkoły wyraziło chęć udziału w biegu, który był formą uczczenia setnej rocznicy odzyskania niepodległości. W tym roku “Dwójkę” reprezentowało prawie 100 uczniów. Przed biegiem każdy uczestnik otrzymał okolicznościową koszulkę w białym lub czerwonym kolorze. Bieg Niepodległości to rodzaj imprezy, w której sam udział jest nie mniej ważny od współzawodnictwa, dlatego wszyscy, którzy stanęli na starcie zasługują na słowa uznania. Z reporterskiego obowiązku dodamy, iż w kategorii uczniów klas I – II III miejsce wśród dziewcząt zajęła Zuzanna Połosa, wśród chłopców II miejsce zajął Franciszek Seroczyński. W kategorii uczniów klas III – IV – I miejsce wśród dziewcząt zajęła Matylda Onyśk, II miejsce – Agata Kwapisz. W kategorii uczniów klas V – VI, wśród dziewcząt I miejsce zajęła Gabriela Sawicka, wśród chłopców zaś III miejsce zajął Kacper Piekarski. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy.