Pięć medali  lekkoatletów w Siedlcach

18.06 w Siedlcach nasi reprezentanci wzięli udział w Międzypowiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w lekkoatletyce. Wysoką formę z eliminacji powiatowych zaprezentowali także podczas mistrzostw rozegranych na stadionie MOSiR – u.

Filip Bartosiak zdobył złoty medal a Adam Komycz brązowy w biegu na 100m. Leon Miąskiewicz stanął na najniższym stopniu podium w skoku w dal. Nie mieli sobie równych  sprinterzy /Fabian Bojar, Filip Batrtosiak, Kuba Sikowski, Adam Komycz/ startujący w biegu sztafetowym 4X100m. Srebrne medale zdobyli z kolei  biegacze startujący w konkurencji sztafet olimpijskich / Olek Cydejko – 800m, Fabian Bojar – 400m, Kuba Sikowski – 200m, Leon Miąskiewicz – 100m.

Nasi medaliści wezmą udział w mistrzostwach województwa mazowieckiego , które odbędą się w Warszawie.