Mikołajkowa noc w szkole

W piątek 6 grudnia w szkole odbyło się nocowanie, w którym uczestniczyli uczniowie z klas czwartych pod opieką pań: Kingi Wójcik, Katarzyny Bojar i Karoliny Olszewskiej.
Dzieci i nauczyciele integrowali się podczas wspólnych działań. Wszystko zaczęło się od warsztatów plastycznych poprowadzonych przez panią Monikę Pajkę. Zadaniem czwartoklasistów było ozdobienie bombki przy wykorzystaniu różnorodnych materiałów, m.in. kolorowych wstążek, koralików, guzików.  Następnie podczas zmagań sportowych dzieci wykazały się świetną kondycją, sprytem i zwinnością, a przy okazji straciły trochę energii. Kolejną atrakcją tego wieczoru były zabawy i tańce integracyjne.  Około godziny 21 uczniowie zajęli się zagospodarowaniem miejsca do spania, a zaraz po tym przygotowaniem kolacji, którą wszyscy zjedli z wielkim apetytem. Po wieczornej toalecie chętni oglądali film, pozostali zaś spędzali czas na wspólnych zabawach i rozmowach. Najciekawszym doświadczeniem okazał się jednak sam nocleg. W sobotę rano przyszedł czas na wspólne śniadanie, a po nim na powrót do domu. Wszyscy bawili się świetnie i już nie mogą doczekać się następnej nocy spędzonej w szkole.

Wychowawczynie klas czwartych