Podsumowanie „Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny”.

W dniu 24maja 2019 roku na Uniwersytecie Przyrodniczo – Humanistycznym w Siedlcach odbyło się  uroczyste podsumowanie „Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny”. Samorządowe Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach jako regionalny organizator konkursu zaprosił na tą uroczystość laureatów oraz uczniów, którzy zdobyli bardzo dobry wynik w konkursie. Wśród zaproszonych gości znalazł się uczeń klasy drugiej naszej szkoły Tomasz Ścibor, który uzyskał bardzo dobry wynik w konkursie. Tomkowi oraz jego opiekunowi – p. Małgorzacie Matusik  bardzo serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów. Gratulacje należą się także uczniom, którzy zdobyli wyróżnienie w konkursie. Należą do nich: Wcisłak Michał (kl. IIIa), Borkowski Mikołaj (kl. IIIa), Bańkowska Anna (kl. IIIa) – opiekun p. Renata Góral, Skwierczyńska Hanna (kl. IVa) – opiekun p. Agnieszka Wojciuk, Rydzewski Kacper (kl. Vc), Kalisiak Mateusz (kl. VIIIa) – opiekun p. Bożena Tarkowska,  Misiuta Natalia (kl. VIa) – opiekun p. Beata Świderska.