Spartakiada kl. 1-3

10 maja 2022 r. chłopcy z klas I–III uczestniczyli w Piłkarskiej Spartakiadzie klas I–III, która odbyła się na stadionie przy ulicy Lipowej. Uczestniczyły w niej: SP1, SP2, SP4, SP6, ZS Salezjańskich. Każda szkoła wystawiła reprezentację 12 zawodników, którzy sprawdzali swoje umiejętności piłkarskie.

17 maja 2022 r. dziewczynki z klas I–III uczestniczyły w Powiatowej Spartakiadzie Szkół Podstawowych klas I–III, która odbyła się  w hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 przy ulicy M. Curie-Skłodowskiej. Uczestniczyły w niej: SP1, SP2, SP3, SP4, SP6, ZS Salezjańskich. Podobnie jak u chłopców, każda szkoła wystawiła reprezentację składającą się z 12 dziewcząt, które sprawdzały swoje umiejętności koszykarskie.