Zespół  Pieśni i Tańca „Lublin” w naszej szkole.

W  naszym mieście odbył się 10 Ogólnopolski Festiwal Tańca im. Michała Kosińskiego. W  materiałach informacyjnych organizatora –   Sokołowskiego Ośrodka  Kultury możemy przeczytać, że w  wydarzeniu artystycznym wzięły  udział zespoły z całego kraju prezentujące polskie tradycje taneczne, że szczególną dbałością o styl i charakter tańca, technikę taneczną oraz wartość choreograficzną.  W wolnym czasie między  konkursowymi występami   zespoły odwiedziły sokołowskie szkoły. W naszej szkole gościliśmy Zespół Pieśni i Tańca „Lublin” im. Wandy Kaniorowej.  W pierwszej części, mogliśmy podziwiać kunszt artystów  w wybranych tańcach regionalnych.  Po występie, nagrodzonym gromkimi brawami uczniowie naszej szkoły  wzięli udział w lekcji tańca prowadzonej przez, jak się później  okazało zdobywców Grand Prix festiwalu.