Zespół Tańca Ludowego „Perła Warmii” w naszej szkole

W naszym mieście trwa XX edycja Nadbużańskich Spotkań Folklorystycznych, w których biorą udział zespoły taneczne z kraju i zagranicy. Jak możemy przeczytać w materiałach informacyjnych , to wydarzenie kulturalne  nie ogranicza się tylko do barwnych   występów  na scenie Sokołowskiego Ośrodka Kultury.   Towarzyszą mu różnorodne  przedsięwzięcia promujące. Jednym z nich są prezentacje i warsztaty taneczne prowadzone w szkołach. W „Dwójce”  mieliśmy przyjemność gościć Zespół Tańca Ludowego „Perła Warmii”. W pierwszej części, podziwialiśmy  kunszt młodych  artystów  w wybranych tańcach regionalnych.  Po występie, nagrodzonym gromkimi brawami,  uczniowie naszej szkoły  wzięli udział w lekcji tańca, która była także świetną okazją do integracji. Gościom z Warmii dziękujemy za miło spędzony czas, życząc wspaniałych występów i wielu sukcesów!!!