Brązowy medal Adama Komycza w Warszawie

21.06  reprezentanci naszej szkoły wzięli udział  w XXII  Mazowieckich Igrzyskach  Młodzieży Szkolnej w lekkoatletyce. Stadion KS „Orzeł” w Warszawie był areną zmagań najlepszych młodych lekkoatletów województwa mazowieckiego wyłonionych w kilkuetapowych eliminacjach.  Start w tej prestiżowej imprezie przyniósł kolejne sukcesy  naszej szkole.  Adam Komycz został brązowym medalistą w biegu na 100 m. Znakomity czas 11.75 s jest nowym rekordem naszej szkoły. Bardzo udanie zaprezentowali się biegacze w konkurencji sztafet olimpijskich. Olek Cydejko, Fabian Bojar, Kuba Sikowski i Leon Miąskiewicz zajęli IV miejcie. Gratulacje należą się również Leonowi Miąskiewiczowi, który uplasował się na V pozycji w skoku w dal.

Wielkie gratulacje dla naszych reprezentantów!!!

Robert Jaszczuk