Najmłodsi piłkarze mistrzami powiatu

9 maja na boisku Orlik przy SP nr 4 odbył się finał rozgrywek piłkarskich Sokołowskiej Olimpiady Dzieci.  Prawo udziału w etapie finałowym uzyskało 6 drużyn, które zajęły po 2 czołowe miejsca w 3 grupach eliminacyjnych.  Nasi młodzi piłkarze w fazie eliminacyjnej wygrali kolejno z gospodarzami,  SP nr 4 – 5:2 i SP nr 3 16:0.  W grupie finałowej wylosowali: SP nr 1 i SP Jabłonna Lacka. W meczu z „ Jedynką” uzyskali wynik remisowy 1:1, a reprezentację Jabłonny Lackiej pokonali 3:1 , co pozwoliło na zajęcie I miejsca w grupie i grę w półfinale.  W meczu o awans do finału nasi reprezentanci wygrali 2:0 z  Salezjańską Szkołą  Podstawową.  Naszym przeciwnikiem w  meczu o zwycięstwo w turnieju byli koledzy z SP nr 1. W tym emocjonującym  spotkaniu nasi piłkarze z kilku dogodnych okazji do strzelenia gola wykorzystali jedną co wystarczyło do odniesienia zwycięstwa 1:0  i zdobycia złotych medali. Skład drużyny: B.Błaszkiewicz, W. Filip, F. Bieliński, K, Krawczuk, P. Leśniczuk, O. Skrodzki, M. Gałecki, J. Remiszewski.

Kolejność końcowa:

1. SP nr 2
  2. SP nr 1
  3. Salezjańska Szkoła Podstawowa
  4. SP Sterdyń
  5. 5-6. SP 4, SP Jabłonna Lacka

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Zwycięstwo  chłopców w czwórboju lekkoatletycznym  – podsumowanie

10 maja na stadionie OSiR reprezentanci naszej szkoły / Alan Skorupka, Michał Kalata, Adrian Chodowiec, Adam Moryc, Kacper Nowakowski i Michał Wilk/ zajęli  I miejsce w mistrzostwach powiatu w czwórboju lekkoatletycznym

Kolejność  końcowa  klasyfikacji drużynowej

1. SP nr 2 – 1095 pkt