Mikołajki w naszej szkole

06 grudnia to jeden tych z dni w roku na który czekają wszystkie dzieci. Samorząd Uczniowski w naszej szkole  zatroszczył się o to , żeby był to czas radości i uśmiechu . Był oczywiście Mikołaj, którego dzielnie wspierali młodsi asystenci w obdarowywaniu słodkimi  prezentami wszystkich uczniów i nauczycieli naszej szkoły. Dużą niespodzianką były także losowane  tzw. bony uprawniające np. do refundowanego zakupu w sklepiku szkolnym, zwolnienia z pracy domowej czy odpowiedzi ustnej. Tradycyjnie każdy z uczniów przyszedł dziś do szkoły w czerwonym ubraniu lub posiadał jakiś atrybut związany z urodzinami św. Mikołaja.  Dzięki wyjątkowej oprawie, atmosferze wzajemnej życzliwości   w naszej można było poczuć klimat zbliżających się świąt.