Bieg Niepodległości

W naszym mieście odbył się XXII Bieg Niepodległości. Chociaż było dosyć chłodno, nie zniechęciło to młodych biegaczy do wzięcia udziału w imprezie. Podobnie jak w latach ubiegłych liczne grono uczniów naszej szkoły wyraziło chęć udziału w biegu, który był formą uczczenia 105 rocznicy odzyskania niepodległości. Bieg Niepodległości to rodzaj imprezy, w której sam udział jest nie mniej ważny od współzawodnictwa, dlatego wszyscy, którzy stanęli na starcie, zasługują na słowa uznania. Z kronikarskiego obowiązku dodamy, iż w kategorii dziewcząt klas III – IV, II miejsce zajęła Lena Błaszkiewicz. W kategorii dziewcząt kl.VII – VIII Polina Palamarchuk zajęła III miejsce. Znakomicie wypadli chłopcy z kl.V-VI, którzy zdobyli komplet medali. Bartek Błaszkiewicz zwyciężył, Kacper Nowakowski był drugi, a Michał Wilk stanął na najniższym stopniu podium.

Dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestnikom biegu!!!