Konkurs recytatorski im. K. I. Gałczyńskiego – eliminacje miejskie

Dnia 15 listopada 2023 r. w Bibliotece Miejskiej odbyły się eliminacje miejskie XIV Powiatowego Konkursu Recytatorskiego im. K. I. Gałczyńskiego. Zwycięzcy eliminacji szkolnych prezentowali jeden wiersz Gałczyńskiego – patrona Biblioteki. Naszą szkołę reprezentowali: Justyna Mielke kl. 3 a, Oliwia Adamczuk kl. 5 a oraz Stanisław Chmielewski kl. 7 b. Komisja konkursowa przyznała I miejsce uczniowi naszej szkoły – Stanisławowi Chmielewskiemu (w III kategorii wiekowej) oraz III miejsce Oliwii Adamczuk (w II kategorii wiekowej) oraz III miejsce Justynie Mielke (w I kategorii wiekowej). Do finału powiatowego zakwalifikował się Stanisław Chmielewski. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody książkowe oraz dyplomy.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a za Stasia trzymamy mocno kciuki!

Jolanta Kryszczuk