Mikołajkowy turniej sportowy

21 grudnia odbył się Mikołajkowy Turniej Sportowy dla uczniów klas I-III, który wszedł na stałe do kalendarza imprez naszej szkoły. Młodzi sportowcy w strojach nawiązujących do Św. Mikołaja i zimowej pory roku  prezentowali  umiejętności w wielu ciekawych  konkurencjach. Były wyścigi w workiem na plecach, przenoszenie prezentów, toczenie śnieżnej, skoki w workach itp. Sportowym zmaganiom towarzyszył głośny doping publiczności, którą stanowiły zespoły klasowe mocno ściskające kciuki za startujących kolegów. Tradycyjna, grudniowa impreza organizowana  w naszej szkole propaguje wśród najmłodszych uczniów aktywność ruchową. W turnieju nie było zwycięzców i przegranych, liczyła się tylko dobra zabawa i uśmiech na twarzach.