Wycieczka integracyjna klas 7a i 7b.

W dniach 21-22 września uczniowie klas 7., pod opieką wychowawców, uczestniczyli w wycieczce do Pałacu w Łochowie.

Po pięknym terenie oprowadziła nas Pani przewodnik, dzięki której poznaliśmy historię tego magicznego miejsca.

Kolejnym punktem programu były gry i zabawy integracyjne, pozwalające lepiej się poznać. Były doskonałym sposobem na poprawę relacji między poszczególnymi uczniami. Taka rozrywka dostarczyła potężnej dawki dobrych emocji. Po krótkim odpoczynku była wspólna zabawa przy ognisku i dyskoteka w grocie.

Następnego dnia po  śniadaniu uczniowie korzystali z basenu i innych atrakcji takich jak: jacuzzi, sauna.

Po wyczerpującej zabawie, klasy pracowały pod okiem wychowawców- przypomnieliśmy sobie statut szkoły,  tworzyliśmy kodeks klas.

Wycieczki integracyjne pozwalają na integrację grupy, lepsze poznanie siebie i swoich rówieśników, co ostatecznie skutkować będzie lepszą komunikacją na co dzień.

W imieniu wszystkich uczniów i wychowawców klas 7a i 7b chcemy bardzo podziękować rodzicom za przygotowanie upominków, które były wręczane uczestnikom w nagrodę za udział w różnych konkurencjach.