Wycieczka klas 3

5 października uczniowie klas III i  wybrali się na niezapomnianą wycieczkę do Ciechanowca i Bujenki. Zwiedzili Muzeum Rolnictwa, Muzeum Pisanek, młyn wodny, kościół oraz stare chaty. Po długim spacerze wokół zabytkowych obiektów architektury, przy sprzyjającej, jesiennej aurze udali się na ranczo do pobliskiej Bujenki. Tutaj zapoznali się z niezwykle przyjaznymi jego mieszkańcami m.in.: alpakami, kucykami, osiołkami i wielbłądami. Największą atrakcją okazał się spacer z alpaką, karmienie zwierząt i zabawy na świeżym powietrzu. Na koniec pobytu wszyscy zostali poczęstowani kiełbaskami z ogniska. Uczniowie bardzo przyjemnie spędzili czas, w towarzystwie pięknych zwierząt i miłych właścicielek.

Maria Rosocha