Zbieramy dla Uli Tokarskiej

W ostatnim czasie w sklepach w naszym mieście odbywała się akcja pakowania zakupów połączona ze zbiórką pieniędzy na leczenie chorej na nowotwór Uli Tokarskiej. Aż sześćdziesięciu sześciu uczniów naszej szkoły 14 września zaangażowało się w tą inicjatywę na terenie sklepu Topaz (przy ulicy Węgrowskiej). Akcja ta odbyła się w ramach współpracy Szkolnego Klubu Wolontariusza i Urzędu Miasta Sokołów Podlaski, który koordynował całą akcję. Dzięki ogromnemu sercu i zaangażowaniu uczniów naszej szkoły, a przede wszystkim darczyńcom, udało się zebrać kwotę 6151,26 zł, która zasiliła konto fundacji. Na terenie szkoły, równolegle od początku września zbierane są fundusze na leczenie młodej sokołowianki. Po raz kolejny społeczność naszej szkoły pokazała, że nie jest obojętna na krzywdę innych i chętnie angażuje się w pracę wolontariatu.

K.Tarkowska

B.Zdzieborska