100 uczniów naszej szkoły w  Biegu  Niepodległości.

W jubileuszowym X  Biegu Niepodległości podobnie jak w latach ubiegłych  udział wzięli uczniowie naszej szkoły. W organizowanej po raz pierwszy na  terenie Parku Przemysłowego  imprezie sportowo – rekreacyjnej, która jest jedną z form  uczczenia 101 rocznicy odzyskania niepodległości na starcie stanęła rekordowa liczna grupa przeszło 100 młodych ludzi w wieku od 7 do 14 lat, co stanowiło prawie  ¼ wszystkich uczestników. Szczególnie cieszy udział dużej grupy najmłodszych uczniów z klas I – III. Chociaż aura nie była sprzyjająca, nie zniechęciło to  amatorów  biegania do wzięcia udziału w okolicznościowej imprezie. W Biegu Niepodległości   udział  jest nie mniej ważny od sportowego  współzawodnictwa, dlatego wszyscy jego uczestnicy zasługują na słowa uznania. Cieszą oczywiście miejsca na podium reprezentantów naszej szkoły, ale serdecznie dziękujemy i gratulujemy wszystkim,  którzy stanęli na starcie i ukończyli zmagania z dystansem.

Nauczyciele wychowania fizycznego.