Nasi  piłkarze mistrzami powiatu.

21.10  na boisku „Orlik” odbył się turniej finałowy mistrzostw powiatu w piłce nożnej kl.V – VI. Reprezentanci naszej szkoły w fazie eliminacyjnej wygrali grupę z której zmierzyli się z: PSP nr 4, SP Skibniew i SP Bielany. Do turnieju finałowego zakwalifikowały się drużyny: SP nr 1, SP nr 6, Salezjańska szkoła Podstawowa, SP Bielany, SP Repki, SP nr 2. Nasi piłkarze w grupie wygrali z SP Repki 5:1 i Salezjańską Szkołą Podstawową 5:0. W  półfinale pokonali drużynę SP 6 2:0. W meczu o zwycięstwo w turnieju ponownie spotkali się z SP Repki, która po remisie 3:3, w rzutach karnych 2:1 pokonała „Jedynkę”. Finał był popisem naszych piłkarzy, którzy po efektownym zwycięstwie 6:0 mogli cieszyć się ze zdobycia złotych medali.

Kolejność końcowa

1. SP nr 2
  2. SP Repki
  3. SP nr 1
  4. SP nr 6
  5. 5-6 Salezjańska Szkoła Podstawowa, SP Bielany

Gratulujemy i życzymy powodzenia w etapie międzypowiatowym!!!

Robert Jaszczuk