Diecezjalny Dzień Młodzieży

14 września w Drohiczynie odbył się Diecezjalny Dzień Młodzieży pod hasłem „ Zło dobrem zwyciężaj”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy 7 i 8 pod opieką p. Magdaleny Chomać, Joanny Trusiak i Katarzyny Bojar. Na początku wszystkich zgromadzonych powitał ks. Piotr Jarosiewicz, który przedstawił program i zaprosił do integracji. Następnie świadectwem nawrócenia podzielił się Piotr Bylina czyli Edzio RAP, który zaprezentował również swoje umiejętności freestylowe. Główną częścią uroczystości była Eucharystia pod przewodnictwem ks. bp Piotra Sawczuka Po niej odbył się koncert zespołu Małe TGD. Całość zakończył obiad w ogrodach seminaryjnych. Uczennice klas VII i VIII włączyły się również w animacje śpiewu podczas Mszy Świętej.