Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

12.10 w naszej szkole odbyła się przygotowana przez Samorząd Uczniowski  uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, powszechnie określanego jako „ Dzień Nauczyciela”. Przedstawiciele Samorządu  Uczniowskiego  przywitali wszystkich zebranych i przypomnieli znaczenie tego święta. W kilku ciepłych słowach  złożyli serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły, dziękując jednocześnie za codzienną pracę i zaangażowanie w kształcenie i wychowanie młodych ludzi. Dowodem wdzięczności były kwiaty wręczone dyrekcji szkoły  przez uczniów i przedstawicielki Rady Rodziców. W części artystycznej  uczniowie klas pierwszych, dziewczęta z kl.VII, chór szkolny i zespół instrumentalny: tańcem, śpiewem i występem muzycznym  jeszcze raz wyrazili swoje uznanie dla trudnej pracy nauczycieli, za co nagrodzeni zostali gromkimi brawami i podziękowaniami od wszystkich zebranych.