Brązowy medal biegaczy w Siedlcach

10.10 w Siedlcach odbyły się Międzypowiatowe Igrzyska w sztafetowych biegach przełajowych. Impreza sportowa zgromadziła uczestników z 7 powiatów, wyłonionych we wcześniejszych eliminacjach. W zawodach będących zakończeniem sezonu biegowego wzięła udział reprezentacja naszej szkoły:  drużyny dziewcząt i chłopców w kategorii kl.VII – VIII. Duży sukces odnieśli chłopcy. Po emocjonującym biegu, na trudnej trasie, w stawce 14 reprezentacji, biegacze z naszej szkoły zajęli III miejsce. Dobra forma w biegach indywidualnych potwierdziła się we współzawodnictwie drużynowym.  Dodać należy, że drużynę stanowili tylko  uczniowie kl.VII i musieli rywalizować ze starszymi konkurentami. Po biegu chłopcy odczuwali niedosyt ponieważ do mistrzostw województwa mazowieckiego kwalifikowały się dwie najlepsze drużyny. Dziewczęta pobiegły ambitnie, ale tego dnia musiały uznać wyższość konkurentek i ostatecznie zajęły VIII miejsce.

Skład drużyny chłopców: Alan Skorupka, Michał Kalata, Krzysiek Izdebski, Dominik Sawicki, Franek Seroczyński i Adrian Chodowiec.

Skład drużyny dziewcząt: Julka Wilk, Kornelia Marciniak, Natalia Smolewska, Natalia Remiszeska, Basia Grudziewska, Polina Palamarchuk, Maja Wrzyszcz.

Gratulacje!!!