Alan Skorupka mistrzem regionu siedleckiego

04.10 w Siedlcach odbyły się  Międzypowiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży w indywidualnych biegach przełajowych. W zawodach, które są jednocześnie eliminacjami do mistrzostw województwa  mazowieckiego  wzięli  udział młodzi biegacze z siedmiu powiatów regionu siedleckiego, wśród nich reprezentanci naszej szkoły. Bardzo duży sukces odniósł ucz. kl. VIIb Alan Skorupka.  Po zwycięstwie  w etapie powiatowym, potwierdził znakomitą formę zdobywając złoty medal w biegu na 1000 metrów.

Drugim reprezentantem naszej szkoły, który uzyskał awans zajmując bardzo dobre VII  miejsce był  Kacper Nowakowski – kl.VIb

Alanowi i Kacprowi  życzymy powodzenia w mistrzostwach województwa mazowieckiego,  w których jako reprezentanci naszej szkoły i regionu siedleckiego wezmą udział wiosną 2024r.

GRATULUJEMY!!!